Antalya Lara bölgesinde profesyonel masöz kadrosu ile uzun yıllara imza atmış Mega Hamam & SPA derin tecrübelerini tüm konuklarına yansıtmayı başarmış ve Antalya’nın en sayğın masaj salonu olmayı başarmıştır.
Vücut bakımı uygulamalarında en öne çıkan birbirinden etkili teknik, element ve materyaller ile masaj konusunda ününü ülke sınırları dışına kadar taşımayı başarmıştır.

Bunların başında yosun banyosu ve maskesi, birbirinden farklı özelliklerde küllerden oluşan çamur banyosu ve her geçen gün daha fazla gündeme gelen çikolata maskesi ve banyosu gelmektedir.

Her ayrı uygulamayı ayrı masözün yaptıgı SPA merkezimizde uygulamalar öncesi Türk Hamamı kültürünün tüm evrelerini yaşayabilir, teninizi uygulamalara hazırlamak için sauna keyfini çıkarabilir ve geniş lobimizde uygulama öncesi sıcak ya da soğuk içeceğinizi yudumlayabilirsiniz.

Aşagıda sundugumuz linklerden dilediğiniz uygulamayı tercih edip aldığınız keyfi tüm dostlarınızla paylaşmanız bizi onure edecektir.

Mega Hamam vucut bakım bölümlerimiz hakkında detaylı bilgi ve randevu için WhatsAPP hattımız +90 532 545 90 74 den iletişim kurabilirsiniz.

Çikolata Banyosu - Masaj Salonu Antalya

Çikolata Banyosu

Ülkemizde çikolata banyosu, çikolata masajı ve çikolata maskesini ilk uygulayana Antalya Masaj Salonu olarak tarihe geçen Mega Hamam Spa, çikolatanın…

Yosun Banyosu - Masaj Antalya

Yosun Banyosu

Sayısız çeşidiyle deniz bitkisi olan yosun asırlardır bütün kültürlerde genç cilt iksiri olarak kullanılmaktadır. İçerdiği sayısız faydalı mineraller arasında sodyum,…

Çamur Banyosu - Masaj Lara Antalya

Çamur Banyosu

Mega Hamam & SPA Merkezinde özel içeriklerde hazırlanmış çamur ılık olarak genellikle boyun bölgesine kadar tüm vucudu saracak şekilde uygulanmaktadır.…