Sıcak Taş Masaj Salonu - Antalya/LaraSon yıllarda dünyada popüler Masaj Uygulaması olan sıcak taş masajı, Antalya Lara Bölgesi Masaj Salonu olan Mega Hamam’da, ilk uygulama merkezlerindendir. Özellikle turizim sezonunda yabancı  konukların tercih ettiği bu masaj uygulaması, kemik ve iskelet sistemi için oldukca yararlı bir masaj türüdür.

Altalya’lı ve diğer illerden Masaj Salonumuzu ziyaret eden konuklarımızında uygulatmaya başladığı Taş Masajı taleplerinin artamasından dolayı, masaj salonumuza kadrolu olarak taş masaj konusunda tecrübeli personleller istihdam etmeye karar verdik. 12 ayrı masaj odasında aynı anda ayrı personellerimiz ile sıcak taş masajı uygulaması yapabilecek bir konumda bu şifa kaynagı masaj türünü,masaj salonumuzda güvenle uygulatabilirsiniz.

Sıcak Taş Masaj Salonu - Antalya/Lara20 nin üzerinde ayrı tür de masaj konusunda eğitmen düzeyinde olan Mega Hamam kurucusu Fatma Hanım, özellikle son eğitimleri tüm personeline kendi vermekte, masaj konusunda genel ve detay konularında tamamen uygulayabilir yeterlilikte olan masörleri görevlendirmektedir.

Her geçen gün ortam şartlarından kaynaklı bedensel ve zihinsel gerginliklerin kas ve iskelet sistemimize açmış olduğu olumsuz sıkıntılardan kurtulmanın en doğal ve keyifli yolu elbette sıcak taş masajından geçer diyoruz ve sizi tüm masaj bölümlerimiz hakkında bilgi almanız için hem çayımızı kahvemizi ikram etmek hemde detaylı bilgilendirmek için Masaj Salonumuza bekliyoruz.