Mega Hamam SAUNA bölümümüz modernize olmuş, geniş mekanı ile 60° ila 90° derece arası ısı muhafazalı sürekli kuru ve sıcak havası ile, istediğiniz şekilde oturup, uzanıp, hatta 10 – 15 arkadaşınız ile aynı anda degerlendirebileceğiniz büyüklükte, sıcak hava banyosu yapabileceğiniz modern niteliklerdedir.

Sürekli havalandırması yapılmış ortamında manuel olarak %5 ila % 10 arasında düzgün nefes alınımını ve sıcaklıga dayanımı sağlamak için nemlendirme yapılmaktadır. Nemlendirici sıvı içerisine eklenmiş aromatik bitkisel esanslar ile nem dengeleme aşamasında ferah bir ortam da sağlanmaktadır.

Sauna ortamı çağımızın hastalığı olan stresle baş etmek konusunda oldukca iddialıdır. Sauna kalitesini belirleyici özellik olan nem kalitesi stresini terleme ve dolayısı ile vucuddan toksit atılımı ile olumlu yönde gevşemekte bu esnada biz farkında olmasakta metabolizmamız olagan üstü hızla çalışmakta dolayısı ile yağ yakımına da katkı sağlamaktadır. Bu bağlamda MEGA HAMAM SAUNA’nın size sağlamış olduğu katkıları, kalori yakması, kan dolaşımınızın hızlandırlması, gün sonu derin ve rahat bir uyku sağlayması, deri gözeklerinizin temizlenmesi ile zararlı toksinlerden kurtulmanızı sağlayıp stressiz bir döneme girmenize olanak sağlaması olarak sıralayabiliriz.

Sauna sabit ortamda vucudu stabil ederken salgılanan endorfin sayesinde etkili bir huzur kaynagı sağlar. Canlanan cilt aynaya daha keyifle bakmanızı sağlamaktadır. Her bireye farklı olumlu etkiler katan sauna sonrası alınan MEGA HAMAM Masajları haftanızın daha kaliteli geçemesinide sağlayacaktır.

Mega Hamam “Hidroterapi ve Buhar Banyosu” bölümümüz hakkında bilgi ve randevu için WhatsAPP hattımız +90 532 545 90 74 den irtibat kurabilirsiniz.