Hamam, SPA ve Masaj salonu işletmeciliğinde Antalya merkezde uzun yılları aynı salonda geride bırakmayı başaran ve yerli ve ulusal medyanın da dikkatini çekmeyi başarmış olan Mega Hamam & Masaj, uygulama alanlarını doğru personel ile doğru kişiye doğru hizmet sunumuna borçludur başarısını.

Tüm masaj uygulamalarında başarısını kanıtlamış olan Antalya Mega Hamam SPA, özellikle lokal masaj uygulamalarında alternatif tıp uygulamaları ile de sayısız konuguna sağlıklı yaşam olanakları sunmuştur.

Mega Hamamın çalışma prensibinde öncelikle ziyareetcisinin talebini dinlemesi ve ona uygun bir program belirlemesi ve bu program dahilinde uygun hizmet sunması özellikle müşteri portföyünün oldukca seçkin ve kalabalık bir sayıaya ulaşmasına imkanlar sağlamıştır.

Aile şirketi olma avantaşı ile adını ve marka değerini hep olumlu korumayı başarmış olması hem yerli hem de turistlere yönelik sınırsız hizmet sunma yetisine ulaştırmıştır. Ailecek tüm bölümlerinden hizmet alınması mümkün olduğu gibi birey birey de hizmet sunumlarında istifade edilebilmektedir.

Mega Hamam “Masaj Salonu” lokal Masaj uygulama ve bölümlerimiz ile ilgili bilgi ve randevu için WhatsAPP hattımız +90 532 545 90 74 den Fatma Hanım ile temasa geçebilirsiniz.

Omuz Masajı

Özellikle yanlış oturuş biçimlerinden ve ağır çalışma koşullarına bağlı olarak ağrının büyük yoğunluğunu omuzlarımızda hissederiz. Antalya Mega Hamam & Masaj komleksi içinde omuz masajı öncesi sauna ve hamam sıralaması hizmetinden geçen konuklarımız, vucudun ısınması sonrasında lokal masaj konusunda uzman personelimiz de lokal masaj uygulama odasına alınmakta ve yeterli süre masaj uygulaması yapılmaktadır.

Sırt Masajı

Boyun bölgesinden bağlayıp, omuzları ısıtarak omuriliğin iki tarafına parmaklarla hafif baskı uygulama tarzıyla, sırt alt ve sırt üzt arasını parmak güçleriyle tam orta noktada enerjinin toplanmasının sağlanması ve tam orta noktadan enerjinin atılması yöntemi ile uygulanan masaj yöntemidir.

Mega Hamam Masaj uygulamalarının tamamında, masajın türüne yönelik özel hazırlanmış masaj yağlarını kullanarak öncelikle tüm bölgelerin ısınmasına özen göstermektedir. Bu uygulamamız sayesinde hiç bir dokunun zarar görmemesi sağlanıp ısınmış organların tepkimesi daha hızlı olduğundan altarnatif tıp uygulaması neticelerininde alınması olasıdır.

Mega Hamam & Masaj Merkezi Antalya geneline olduğu gibi profesyonel masaj uygulayıcı personelleri ile gerek yerli ve gerekse yurt dışından gelen konuklarına talebine uygun hizmetleri sunmaktadır.

Kol & El Masajı

Hareketsiz yaşam şartları ve ya çalışma koşullarından ve iklimsel durumlar özellikle parmak uclarımızda ve kol bölgelerimizde lokal problemler oluşturabilmektedir. Aromatik yağ ve uygun ürünlerle uygulanan el ve kol masajı ile muhteşem rahatlama sadece kol bölgesinde değil tüm vucudda hissedilecek ve belirli periyodlarda yapıldıgı sürece hızlı şekilde tüm vucudda belirli olumlu değişiimler dikkat çekecektir.

Mega Hamam & SPA farkıyla uygulatacağınız lokal masaj çeşidi olan el masajı ve kol masajı için lütfen müşteri ilişkileri departmanımız ile önceden ön görüşme yapınız ve yerinizi önceden ayırtınız.

Bacak Masajı

Ayak ve bacak masajı sürtünen kasların yanı sıra tüm vucudu etkileyen bir netice vermektedir. Bacak ve ayak kasları içerisinde refleks noktaları gurubu bulunması bu rahatlamaya en büyük etkendir.

Antalya Mega Hamam Masaj uygulama personeli bacak masajı kapsamında özellikle ayak altı dokunuşlarında omuriliği dahi olumlu etkileyen sinirsel akışı sağlamaktadır. Ayakların tüm vucuda doğrudan bağlantısını masaj süresince elektriklenme ile hissedeceğiniz gibi masaj sonrası hissedilmeyen sırt ağrısı sinüslerde rahatlama, kulaklarda, ağız içinde, etkiler hızla yayılacaktır.

Antalya’da ki seckin merkezimizde her sunduğumuz hizmetin olumlu etkilerini gören konuklarımızın yorumlarında özellikle ayak ve bacak masajı sonrası iç organlar başta olmak üzere tüm vucudunda olumlu enerjiyi hissettiklerini ve ruhsal olrak çok daha iyi hissettiklerini belitmekteler.

Karın Masajı

Sindirim sistemimizin bölgesi olan karın ve göbek kısmında yapılan masaj, tüm masajların etkisine ek olarak düzgün sindirim yönünü düzenlediği gibi, kilo verme konusunda destek olmakta, göbek çevre yağlanmasını yavaşlatmakta, karın çevre organlarının tamamını olumlu etkilemektedir. Hamam ve sauna kürü sonrası alınan bu hizmetimiz belirli periyodlarda uygulandığında çok hızlı neticelerini görmeniz mümkündür. Mega Hamamın aynı merkezde uzun yılları geride bırakmış olması tecrübesi ve birikimi neticesinde uzman kadrosunu oluşturması öncelikle tercih edilme sebebini en üst sıraya taşımakta ve kurucusu Fatma Hanımın aile şirketi olrak şirketin başında genel koordinatörlüğünü yapması ve uzman kadrosunu tecrübesine göre istihdam etmesi daha uzun yıllar Antalya başta olmak üzere ülke genelinde marka değerini korumasına sebetir.