2000 li yıllarda medikal masaj konusuna merak salan Fatma POLAT, bir hobi olarak başlattığı masaj araştırma konularına, masajın tıbbi ve ruhsal denge üzerindeki etkilerine tanık olmasıyla eğitim alma süreçlerini başlatıp kısa bir süre içinde kendini Türk Hamamı ve medikal masaj konularında derin eğitimlerin içinde bulmuştur.

Masaj ve vucut bakımı konusunun zihinsel gelişime etkilerini tesbit eden Mega Hamam kurucusu Fatma POLAT 2004 yılında bir adım daha ileri giderek ten ve tırnak konularına da merak salmış ve medikal ayak bakımından tırnak bakımlarına kadar kapsamlı bir uzman olma yolunda ilerlemiş ve 2006 yılında resmi olarak Lara’da bulunan Hadrianus Otel içinde Mega Hamam ve SPA merkezinin açılışını yapmıştır.

O yıllarda anne de olan kurucu aynı özen ile çocuklarının da bu konuda akademisyen olarak yetişmesi için tüm eğitim süreçlerinden geçecek bir yol açmıştır. Günümüzde 13. yılı geride bırakan Mega Hamam Masaj Salonu aile şirketi olarak ününü ülke geneline taşımayı başarmıştır. Resepsiyon duvarını süsleyen çok sayıda eğitim belgeleri birer süs olmaktan öte konuya uzmanca yaklaşımın belgeleri hükmündedir.

Uzak doğu masajları ve avrupa masaj kültürlerinin yoğrulduğu Hamam Merkezi bugün aynı anda 24 kişiye farklı masörler ile hizmet verebilme kalite ve kapasitesine ulaşmıştır. Masaj Salonu Sektöründe ilkleri ülkeye kazandırma mücadelesinde kusursuz yosun banyosu, çamur banyosu, çikolata masajı ve banyosu, ile bilinen ve belkide hala duymadığınız farklı çok sayıda teknik ve yardımcı ürünlerle yapılan masajlarını uygulama merkezine dönüştürmüştür.

Her yıl düzenli olarak tadilat aşamalarından geçerek sürekli modernize ve hijyenik ortam kurallarını yerine getirerek tercih edilme sürekliliğini kazanmış, referans müşteri zinciri ile her gün sabah 9’dan gece 24’e kadar düzenli açılış saatlerini korumuştur.

iki ayrı göbek taşının bulunduğu Türk hamamı, aynı anda en  az 15 kişiyi ağırlayan modern saunası, aynı anda 12 kişiyi ayrı odalarda masaja alabilme kapasitesi ve 12 kişilik dinlenme lobisi ile Antalya’nın en büyük masaj salonlarından biri olabilmeyi korumaktadır.

Masaj salonu işletmeciliğinde aynı mekanda 2006 dan günümüze aynı mekanda hizmet vermek özellikle sezonsal hareketlilik arzeden Antalya’da başarılması güç bir durumdur. İşletme disiplini ve kaliteli hizmet anlayışı Fatma Polat’ın Mega Hamamı‘nı bu günlere taşımada ki en büyük sırrıdır.

2019 yılında yeniden restarasyonunu tamamlayan Mega Hamam hotel hairici ayrı girişi ile halka ve turizme de açılmıştır. Özllikle avrupalı ailelerin de tercih ettiği Hamam ve masaj salonu, medikal masaj konusunda başarılı faaliyetlerde göstermektedir.

Aile ortamında, tüm hizmetleri hakkında bilgi almak ve hijyenik ortamlarını görmek için sürekli sıcak ve taze olan Türk kazan çayı ikramlarını yudumlarken konusunda uzman konuk temsilcileri tüm sorularınızı bilimsel olarak cevaplayacaklardır.