Sıcak Taş Masaj Salonu - Antalya/Lara90 lı yıllarda avrupada keşfedilen masaj yöntemi sıçak taş masajı kısa sürede İngiltereden tüm dünyaya yayılmış ve çok hızlı şekilde kaliteli masaj salonlarında kabul görmüştür.

Volkanik lav taşları ile yapılan sıcak taş terapileri bu cins taşların ısıyı emme ve uzun süre muhafaza etme yeteneğini kullanarak masaj salonumuzda uygulanmaktadır.

Volkanik taşların pürüssüz, parlak ve yassı yüzeylerimde sıcak su içerisinde ısıtılıp tene bırakılmasıyla gerçekleşmektedir. Taşın tüm saydığımız bu özellikleri masaj alma sürecinde tarifsiz rahatlamaya sebep olmaktadır.

Suda ısıtılmış sıcak taşlar MEGA HAMAM MASAJ Salonu masörünce bilinçli olarak vücutta ki kilit noktalara sakince yerleştirilir. İlk saniyelerden itibar taşların ısısının eklemlerin derinliklerine kadar hissedilmesine olanak sağlar ve ısı terapi başlamış olur. Isınan eklemler sayesinde dolaşımının hızlanması ve de bu sayede doku ve hücrelere daha fazla oksijen emilimi sağlanmış olur.

Gevşeyen bedene aromatik yağlardan oluşan sıvımız ile hafif masaja başlarız. Bu ilk dakikalarda vücut hem bitki özü emilimi hem termoterapi uygulamasına ve de hidroterapi uygulama üçgeninde vücudun dengeye girmesi için tüm uyarımlar başlamış olur.

Sıcak ıslak taşların ovma şekline hareketlendirilmesi ile su, yağ ve ısı hızlı hücrelerin derinliklerinde yerini almıştır. Bütün masajlardan 5 kat daha hızlı etki veren bu masaj en çok önerilerimiz arasındadır.

Sıcak Taş Masaj Salonu - Antalya/LaraSıcak taş masajı uygulaması gerçekte tüm elemetlerle vucudu dengeleme işlemidir de diyebiliriz. Taşların volkanik olması ve pürüssüz yüzeği ile ıslak ıslak tene dokunuşu ve verdiği ısıyla gözenekleri açıp sıvıyı içeri iletmesi, hava, toprak, ateş ve su elementlerinin tamamıyla etkileşimi gerçekleştirip iskelet sistemimizin bedensen ve duygusal bütünlüğünü uyarımı gerçekleşmiş olmaktadır. Bu bizim zihinsel ve bedensel dengelenmemizi sağlar ve ilk anlardan itibaren özümüze dönerek dış etkilerin negatif uyarılarından derhal kurtulmuş oluruz.

Mega Hamam Masaj Salonu, Antalya Lara bölgesinden tüm konuklarına hizmet verebilmekte 13 yıllık bilgi birikim ve tecrübesi ile yerli ve ülkemizi ziyarete gelen turistlerin ilgi odağı olamyı maşarmış masaj salonlarındandır. Masaj konusunda oldukça tecrübeli masör ekibi ile onlarca çeşit masaj uygulamalarında etkili çözümler sunmakta, ihtiyaç duydugunuz masaj terapisini en üst kalitede alma fırmasatı bulmaktasınız.

Mega Hamam “Antalya Sıcak Masaj” Masaj uygulama ve bölümlerimiz ile ilgili bilgi ve randevu için WhatsApp hattımız +90 532 545 90 74 den Fatma Hanım’a ulaşabilirsiniz.