Antalya Mega Hamam Sauna merkezi Masaj Salonun da son yıllarda misafirlerine populer olarak uyguladığı SULTAN MASAJI masaj severlerin mutlaka denemesi gereken masajlardan. Masajın uygulanma prensibi iki ayrı masörün aynı anda karşılıklı olarak ve simetrik hareketlerle tüm vucuda aromatik yağlar ile masaj yapılmasıdır.

Bir başka tabir ile 4 el masaj diye de tanımlanan SULTAN MASAJI vucudu dengelemesi açısından tavsiye edilen masaj çeşidirdir. 4 elin aynı anda hareketi vucudu senkronize eder.

Uzak doğu felsefesinin masaja uyarlanması olan SULTAN MASAJI Aburanga olarak adlandırılan AYURVEDA geleneginden çıkmış olup, bu felsefenin özü olan bedeninizin ve zihninizin eşit zamanda dengelemesidir.

Antalya / Lara Mega Hamam’da sıralı hamam uygulamalarımız ardından gevşemiş bedeninize bu masajı uygulatmak en az bir hafta stresten uzak relaks bir dönem geçirmenizi sağlayabilir.

Mega Hamam Masaj Salonunda Sultan Masajından en iyi etkiyi alabilmeniz için birbirine uyumlu iki masörün size önerilmesi ile tercih edeceğiniz ikili masör ekibi tarafından uygulanması da sağlanmaktadır.

Mega Hamam “Sultan Masajı” Masaj uygulama ve bölümlerimiz ile ilgili bilgi ve randevu için WhatsAPP hattımız +90 532 545 90 74 den Fatma Hanım.