Denge masajı olarak da bilinen ve ayağa uygulanan refleksoloji Masajı vucuda bağlı tüm sinir uclarına temas etmenin de bir çeşididir.

Antalya Lara Bölgesinde faaliyet gösteren Mega Hamam & SPA’da refleksoloji konusunda uzman masaj personelleri uygulama yaparak sizin hem duygusal hemde fiziksel olarak dengede olmanıza olanak sağlayacaktır.

Uzak doğu bölgelerinde geçmişten günümüze tedavi amaçlı kullanılan refleksoloji masajı, uzak doğu felsefesinde yer alan ayakta tüm vucudun noktalarının bulunma öğretisinde gelişmiştir.

Dünya ülkelerinde yeniden canlanan alternarif tıp uygulamalarında siz de yer almak düşüncesindeyseniz konunun uzmanlarının bulunduğu MEGA HAMAM & MASAJ SALONU size en doğru alternatif masaj uygulama örneklerini sunacaktır. Lütfen iletişim adreslerinden randevunuzu alarak konusunda uzman masaj uygulayıcılarından refleksoloji masaj uygulamasını deneyebilirsiniz.

Mega Hamam “Masaj Salonu” Refleksoloji terapi uygulaması ve diğer masaj bölümlerimiz hakkında bilgi ve randevu için WhatsAPP hattımız +90 532 545 90 74 den Fatma Hanım ile iletişim kurabilirsiniz.