İbrahim LALELI / ANTALYA, (DHA) – ANTALYA ‘da Fatma Polat tarafından kurulan Mega Hamam & Sauna, 10’uncu yılını kutlamaya hazırlanıyor.

Lara‘da bulunan Hadrianus Otel içinde yer alan Mega Hamam‘ın kuruluşunun 10’uncu yılı düzenlenecek partiyle kutlanacak. Antalya’nın köklü işletmelerinden birisi olduklarını söyleyen Fatma Polat, “Yılların tecrübesini müşterilerine yansıtan bir işletmeyiz. Hijyen ve müşteri memnuniyeti vazgeçilmezimiz” dedi.

Antalyalıların daha çok hamam, sauna ve kese köpük masajını tercih ettiğini belirten Polat, “İşletmemiz bünyesinde çiftlerin rahatlıkla gelip hamam, sauna ve masaj yaptırabilecekleri bölümümüz var. Bu bölümümüze bireysel girişleri kabul etmiyoruz. Eşleriyle hamam keyfi yapmak isteyenleri ağırlıyoruz” diye konuştu.

Kızları Naz ve Ayşegül Polat’la alıştırdığı hamamda cilt ve vücut bakımının yanı sıra yosun, çikolata ve çamur terapileri de yaptıklarını aktaran Polat, hamam işletmeciliğine kadın elinin değdiğini söyledi.

Kaynak: http://www.hurriyet.com.tr/


10. yılımızı geride bırakalı 3 yıl oldu ve biz her yıl yenilenmemize ek olarak bu yılda sanal medya mecralarında görsellerimiz değiştirmeye, salonumuzu modernize etmeye karar verdik. Sosyal mecralarda dağınık olan hakkımızda haberleri ve görselleri ziyaretcilerimizi daha gerçekci bilgilendirebilmek için aynı çatı altında topluyoruz.

Umarız web sitemizde gezinmekten keyif alır, masaj salonumuzu ziyaret için kendinizde heyecan hissedersiniz.