Antalya SPA Merkezi Mega Hamam el ve ayak bakım uygulamaları bölümünde eğitimli ve sertifikalı personellerimizce ayakların bakımına yönelik pedikür uygulamaları yapılmaktadır.

Ayak tırnaklarının bakımlı ve düzgün bir görünüme kavuşmasını sağlayan pedikür uygulamamız aşamalarında topuk bakımı komple ayak masajı uygulanmakta, ayak derisi ve yapısına uygun peeling işlemleri yer almaktadır.

Pedikürden daha fazlasını hizmet olarak alacağınız uygulamalarımızda kendi bünyemizde hazırlanmış özel masaj yağlarıyla tüm vucudun dolaşım sistemlerinin bağlı olduğu ayak altı tüm sinirlerin uyandırılmasına ve yatıştırılmasına yönelik masaj uygulamalarımızda yapılmaktadır.

Kadın ve erkek konuklarımıza uygulanan pedikür sonrası talebe göre parlatma ve renklendirme işlemide uygulama prosedürleri içindedir.

Tüm hayatınızın yükünü taşıyan ayaklarınızı şımartmak sizinde hakkınız, soft ayak masajları eşliğinde pedikürünüzü ve topuk bakımınızı yaptırmak için lütfen whatsapp uygulamamızdan

Mega Hamam “Pedikür Salonu” el ayak masaj uygulamaları ve bölümlerimiz ile ilgili bilgi ve randevu için WhatsAPP hattımız +90 532 545 90 74 den Fatma Hanım ile temasa geçebilirsiniz.