Vücut güzelliğinin tamamlayıcı bir parcası olan el parmak ve tırnakları için Mega Hamam bakımbölümümüzde tamamen hijyenik ortamda manikür uygulamalarımız yapılmaktadır.

Ellerin yumuşaklıgı ve göze çarpan fazla tırnak derilerinin giderilmesi olarak, ve uygulanan maddelerle daha canlı tırnak görüntüsüne kavuşmanız için manikür bölümümüzü değerlendirmelisiniz.

Kendi karışımlarımız olan özel masaj yağları ile uygulama aşamalarında el ve parmaklara yapılan özel masajlarımız ile daha uygulama aşamasında elinizdeki farklı ve yumuşaklığı hissedeceksiniz.

El peeling uygulamamız ile ölü deriden ayrıştırma ve hüzrelerin daha aktif üretimini desteklemeye yönelik el kan dolaşımını hızlandırma masaj seanslarıda uygulanmaktadır.

Konuklarımızın talebi durumunda tırnaklar parlatılmakta, renklendirilmekte ve psikolojik rahatlama sağlaması açısından tamamen bakımlı görsel hale getirilmektedir.

French manikür ve uygulaması başta olmak üzere, boyalı şekilli tırnaklar, kalıcı oje uygulamaları ve kıyafetlerize uygun renk kartela oje seçenekleriyle Antalya Lara bmlgesinde sizleri misafir etmek isteriz.

Mega Hamam “Manikür Uygulaması” el ve ayak uygulama ve bölümlerimiz ile ilgili bilgi ve randevu için WhatsAPP hattımız +90 532 545 90 74 den Fatma Hanım ile temasa geçebilirsiniz.